Let your heart decide
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קהילת פורומים שונים המתמחים בפסיכולוגיה, ובתת נושאים שונים, כאן תוכלו לדבר מהלב ולקבל יעוץ חם ואוהב, פורום Let your heart decide, מעכשיו אתה לא לבד, אנחנו איתך! כתובת להרשמה לאתר----> https://heart.forumisrael.net/register

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

מה זה דיכאון?

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Admin
Admin

מספר הודעות : 4

מה זה דיכאון? Empty
הודעהנושא: מה זה דיכאון?   מה זה דיכאון? Icon_minitime1Thu Jul 09, 2015 8:09 pm

אשר אנו שומעים על דיכאון אנו בדרך כלל חושבים באופן מיידי על עצב, אולם אחד הסימפטומים הקשים בחוויות הדיכאון הוא דווקא תחושת הריקנות - ההרגשה שאין טעם לכלום. לעיתים אפילו נדמה שהאוכל חסר טעם. גם המפגשים עם אנשים אהובים - כמו חברים ובני משפחה - שבעבר עוררו רגשות של שמחה, ציפייה ואולי אפילו סקרנות, עלולים להתקבל בעיניים אטומות ובלב חלול.
אתם בדיכאון?בואו שתפו אותנו למה,ותקבלו יעוץ,שאולי בסופו של דבר-יגרום לחיוך רחב על פניכם♥
חזרה למעלה Go down
https://heart.forumisrael.net
טלי-דיכאון

מספר הודעות : 2

מה זה דיכאון? Empty
הודעהנושא: Re: מה זה דיכאון?   מה זה דיכאון? Icon_minitime1Thu Jul 09, 2015 8:16 pm

אז היי,
קוראים לי טלי ואני בת 13.
במשך 8 השנים האחרונות חוויתי ביריונות.
השנה כבר הכל השתנה,שנה ראשונה כיתה ז,ציפיתי שהכל ישתנה,ובאמת זה קרה!
בתחילת שנה היו לי הרבה חברות,ואפילו הבנים היו בחברתי!
עד שחברתי עם חברה שלי ומאז כולם שמאו אותי,הבנתי שהיא השתמשה בי כמו בסמרטוט!
עכשיו אני,ממשיכה לספוג ביריונות קשה מצד חבריי לכיתה,וזה רק בגלל ריב קטן שהיה לי עם ילדה שפעם קראתי לה 'חברה'.
מאז אותו יום נהפכתי ליותר דיכאונית,ותמיד הייתי מתבודדת.שום דבר לא היה משמח אותי,ובבת מצווה שלי,הייתי עם עיניים דומעות!
אז זהו זה הסיפור שלי,ואני רק רוצה לשנות את המצב!
ואני עד היום מצטערת שהייתי חברה של הילדה הזאת בכלל!!!
רק לפני שאני מסיימת אני חייבת לומר תודה לחברה הכי טובה שלי עטרה♥ ולחבר שלי שון♥ שהם תמיד עוזרים לי ומעודדים אותי!
I LOVE YOU♥♥
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin

מספר הודעות : 4

מה זה דיכאון? Empty
הודעהנושא: לטלי-   מה זה דיכאון? Icon_minitime1Thu Jul 09, 2015 8:17 pm

לטלי,שמענו את סיפורך ,והינה משהו שחשוב שתדעי-
דווקא אלה שתמיד עוזרים,ומנסים לרצות את כולם,בסופו של יום נפגעים הכי הרבה.ולהגיד לך למה?כי יש כלכך הרבה אנשים שדואגים רק לעצמם לא רואים אף אחד אחר חוץ מהם והאגו שלהם,ושהדמעות שלך לא שוות אף אחד מהם!!ואלה שכן שווים את הדמעות שלך-מעולם לא ייתנו לך לבכות!
הצביעות אצל אנשים אוכלת אותם.רק ברגעי האמת תגלי את חברייך האמיתיים ואלה  שמנצלים את טוב הלב שלך את צריכה ללמוד להשים עליהם פס,למחוק אותם,אל תתני לאף אחד לראותך דומעת,ואפילו לא לעצמך!יש לך אופי חיובי ונדיר ואת צריכה לשמור עליו,ולא בגלל אנשים מסויימים להפסיק להיות מי שאת  רק כי ניפגעת.תתנהגי כמו שאת רגילה לאלה ששומרים טינה.ואלה שלא...יחס גורר יחס,תתנהגי אליהם בידיוק כמו שהם מתייחסים אלייך-לא כמו אל אוויר,אלא כמו כלום.
בברכה,
צוות הנהלת הפורום
חזרה למעלה Go down
https://heart.forumisrael.net
טלי-דיכאון

מספר הודעות : 2

מה זה דיכאון? Empty
הודעהנושא: Re: מה זה דיכאון?   מה זה דיכאון? Icon_minitime1Fri Jul 10, 2015 10:41 am

תודה רבה על העידוד,גרמתם לי להיות יותר שמחה.
אני הבנתי שהם לא שווים את זה!
תודה,טלי Smile
חזרה למעלה Go down

מה זה דיכאון?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1